Láska umí těžit ze všeho

13. - 19. srpna 2023 | Střelice u Brna

Láska umí těžit ze všeho

Týdenní exercicie pro všechny

Kde: Střelice u Brna (komunitní dům)

Kdy: 13.  - 19. srpna 2023 

Anotace: Týdenní exercicie pro všechny v duchu poselství sv. Terezie z Lisieux, při příležitosti 150 let od jejího narození. Přednáší sr. Veronika Barátová

Program: Program duchovních cvičení animují bratři a sestry z Komunity Blahoslavenství z českého i slovenského domu.  V programu jsou dvě přednášky denně (dopoledne a odpoledne), společná zpívaná modlitba ranních chval, modlitba růžence a mše svatá. Každý den je zakončen animovaným modlitebním večerem. Během dne je vystavena Nejsvětější Svátost k adoraci. Během exercicií je možné využít službu duchovního rozhovoru i zpovědi.

Ubytování: Ubytování se nachází v budově Komunity (původně klášter sester dominikánek). Sociálky se nachází blízko pokojů, na každé chodbě. (Samotné pokoje jsou bez sociálek). Je možné si objednat možnost být na pokoji sám, ve dvou nebo ve třech. Tyto možnosti se liší v ceně. Požadavky na ubytování uveďte prosím již při přihlašování v poznámce. Jestliže máte zvláštní přání ohledně ubytování s konkrétním člověkem, prosíme, abyste to uvedli při přihlašování v poznámce. Manželé budou automaticky ubytováni spolu (mohou se přihlásit jen jednou přihláškou, stačí do kolonky Jméno uvést obě křestní jména). Prosíme kněze a zasvěcené osoby, aby svou identitu uvedli v přihlášce v poznámkách.                                                            

Strava: Během exercicií je zajištěna celodenní strava – snídaně, obědy a večeře. Není možné zajistit dietní stravu. Pokud ze zdravotních důvodů dietu potřebujete, je nutné, abyste si ji zajistili sami. V případě, že si stravu nebudete objednávat, nebo chcete jen některá jídla, prosíme, abyste to uvedli při přihlašování v poznámce.                                                 

Cena: Dobrovolný doporučený příspěvek, ve kterém je zahrnuta cena za stravu, ubytování a režijní výdaje na jednu osobu, letos činí:

4 300 Kč/175 € – dvoulůžkový i trojlůžkový pokoj

4 700 Kč/195 € – jednolůžkový pokoj 

Web: zde

Přihlášky: zde